Jesteś tutaj:

Xenon

Krzesła Ergonomiczne

  Fotel biurowy XENON Profim to fotel z kolekcji obrotowych krzeseł biurowych, zaprojektowanych przez niemiecką grupę projektową ITO Design. Jest to rodzina stworzona dla wymagających użytkowników, dla których najważniejsze są ergonomiczne rozwiązania jednak przy zachowaniu pełnej dbałości o design.

  Xenon Profim to ergonomiczne krzesło biurowe wyposażone we wszelkie potrzebne mechanizmy i regulacje przy zachowaniu dobrego poziomu ceny. To najnowocześniejsze krzesło pracownicze, które posiada unikatowe, niespotykane dotychczas funkcje jak chociażby innowacyjne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa (SmartADLS) czy podłokietniki umożliwiające regulację nakładki w dowolnym kierunku w płaszczyźnie poziomej.

Krzesło występuję w wersji z zagłówkiem  i wysokim oparciem, wersja bez zagłówka lub wersja z niskim oparciem.

 

  Krzesło Xenon występuje w dwóch wariantach mechanizmów do wyboru – synchro z płynną i szybką regulacją siły sprężystości oparcia oraz mechanizm synchro self, który automatycznie dostosowuje się do ciężaru siedzącej na krześle osoby.

  Zastosowanie nowoczesnego mechanizmu synchro self powoduje, że obsługa krzesła staje się bardzo prosta, a użytkownik nie musi skupiać swojej uwagi na regulacjach i może w pełni skoncentrować się na efektywnej pracy.

  Elementem wyróżniającym kolekcji jest grafitowy łącznik, który łączy oparcie, siedzisko i mechanizm, będąc jednocześnie oryginalnym podkreśleniem charakteru krzesła.

 Uzupełnieniem rodziny jest wersja Xenon Net z oparciem siatkowym i krzesła konferencyjne.

xenon

Producent: